ERIKOISNÄYTTELYN TULOKSET

Erikoisnäyttely vietettiin osittain sateisissa merkeissä, kiitos osallistujille! Alla tulokset

FREESTYLE

Urokset

FS1 GREY COAT’S ONE FOR ALL 1 VSP-FREESTYLE

Nartut

FS2 BLUECHANNEL DRAMA QUEEN 1 ROP-FREESTYLE

 

LYHYEKSI LEIKATUT

Urokset

K! RAGTALE’S NO DOUBT PU1 VSP-KALJU

Nartut

Avoin
K2 BLOCKHEAD’S EVER AFTER POIS
K3 GREY COAT’S ROUSING ROXANNE PN1 ROP-KALJU

Valio
K4 BLOCKHEAD’S CASH IN POCKET ERI PN3

Veteraani
K5 SOFT MOTION’S APRIL LOVE ERI PN2

UROKSET

PENTULUOKKA/PUPPY CLASS
P1 GRILAND VIP 1 KP ROP-PENTU

JUNIORILUOKKA/JUNIOR CLASS
1 BLOCKHEAD’S HARRY POTTER ERI3 SA
2 BLUECHANNEL FEARLESS FARRAN EH4
3 BLUCHANNEL FINAL FREEMASON ERI2 SA
4 CZARLINDA’S OBLADI OBLADA ERI1 SA PU4 VSP-JUN

 

NUORTEN LUOKKA/INTERMEDIATE CLASS
5 CZARLINDA’S OWNERS EVENING STAR ERI2 SA PU2
6 SNOWDOWNE COBALT BLUE ERI1 SA PU1 SERT VSP-NUO ROP

AVOIN LUOKKA/OPEN CLASS
7 BLOCKHEAD’S FIRE IT UP EH2
8 SNEZHNYI DOZOR POTOMU CHTO JA PILOT ERI1 SA PU3

VALIOLUOKKA/CHAMPION CLASS
9 ARYAKAS IONIOS ERI
10 BLUECHANNEL EARL THE MIGHTY ERI4
11 BLUECHANNEL EDWARD THE GREAT ERI1 SA
12 EGOR-DEGO GREGORIUS ERI2 SA
13 GREY COATS PROUD MONARCH EH
14 GREY COATS ROBUST JESTER EVA
15 NIEDERSACHSEN’S PRIDE IMAGINE YOU ERI3 SA

VETERAANILUOKKA/VETERAN CLASS
16 ARGOVIAN GOOD NEWS ERI1 SA VSP-VET
17 BLUECHANNEL BARON KNOCKOUT POIS

NARTUT

JUNIORILUOKKA/JUNIOR CLASS
18 BLOCKHEAD’S HAPPY SNOW WHITE ERI
19 BLUECHANNEL FABULOUS FIONA ERI3 SA
20 BLUECHANNEL FANTACY FREYA EH
21 BLUECHANNEL FANTASTIC FAITH POIS
22 CZARLINDA’S ON THE ROAD ERI4 SA
23 GRILAND ARCTIC JEWEL ERI2 SA VA-SERT
24 POCKET LIGHTNING’S WINDY OF POCKET EH
25 SHAGGY BLUE BOB’S UNDERCOVER GIRL ERI1 SA PN2 SERT ROP-JUN

NUORTEN LUOKKA/INTERMEDIATE CLASS
26 CZARLINDA’S OH LA LA POIS
27 GRILAND CHOOSE THE BEST ERI1 SA ROP-NUO
28 HAPPY PANDA’S CARISSIMA EH2

VALIOLUOKKA/CHAMPION CLASS
29 BLUECHANNEL ELIZA THE ENCHANTED ERI
30 BLUECHANNEL ELSA THE DIVA ERI3 SA PN4
31 BLUCHANNEL EMMA THE QUEEN ERI
32 CZARLINDA’S MONA LISA ERI
33 CZARLINDA’S NORTHERN LIGHTS ERI
34 GREY COATS PICK OF THE BUNCH ERI
35 GREY COATS ROSETTA STONE ERI
36 GRILAND MASTERPIECE ERI1 SA PN1 VSP
37 GRILAND PLAYFUL GIRL ERI1
38 LADYPAW’S DANCE OF JOY ERI
39 MOORPADDOCK’S DREAM DIAMOND POIS
40 QUBIC’S ALMOST A DREAM ERI4 SA
41 REATA’S ROAD TO THE NORT ERI2 SA PN3
42 SOFT MOTION’S DIAMOND IN THE SKY ERI

VETERAANILUOKKA/VETERAN CLASS
43 BLUECHANNEL ANGELICA ERI3 SA
44 BLUESHIRE’S MADE FOR FINNS ERI2 SA
45 SOFT MOTION’S BEDTIME STORY ERI1 SA ROP-VET

KASVATTAJALUOKKA/BREEDER CLASS
KASV1 BLUECHANNEL 1 KP ROP-KASV
KASV2 CZARLINDA’S 3 KP
KASV3 GRILAND 2 KP

PARIKILPAILU/BRACE COMPETITION
PAR1 ARYAKAS IONIOS & MOORPADDOCK’S DREAM DIAMOND POIS
PAR2 BLUECHANNEL EARL THE MIGHTY & BLUECHANNEL EDWARD THE GREAT ROP-PARI
PAR3 NIEDERSACHSEN’S PRIDE IMAGINE YOU & GRILAND MASTERPIECE 2

JÄLKELÄISLUOKKA/PROGENY CLASS
J1 ARYAKAS IONIOS POIS
J2 BLUECHANNEL DANCING DIVA ROP-JÄLKELÄISLUOKKA

PARAS PÄÄ/BEST HEAD
SNOWDOWNE COBALT BLUE

PARAS TURKINLAATU/BEST COAT QUALITY
REATA’S ROAD TO THE NORTH

PARHAAT LIIKKEET/BEST MOVEMENT
SNOWDOWNE COBALT BLUE

LUMOAVIN LAMPURI/ ENCHANTING OES
SOFT MOTION’S APRIL LOVE